« lipiec » 2020
powtśrczpisoni
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Centrum Pedagogiczne dla Polskiego Szkolnictwa Narodowościowego
w Czeskim Cieszynie

Pedagogické centrum pro polské národnostní školství Český Těšín
Pedagogical Centre for Polish Minority Schools Český Těšín
PolskiČeskyEnglish
POMOCE METODYCZNE

Pomoce metodyczne

Język Polski

Nauczanie zdalne_organizacja_ocenianie - prezentacja pani Katarzyny Zioły-Zemczak zawiera ogólne informacje o nauczaniu zdalnym i o ocenianiu. Są tam też linki - pomysły na zdalne lekcje języka polskiego.

ABC_metodyki_źródła_Skąd czerpać materiałyprezentacja pani Doroty Siwor podaje wiele przydatnych informacji i źródeł - skąd czerpać teksty, książki, słuchowiska, adaptacje, ekranizacje itp.
Zgłoszenie na
Asertywność nauczyciela

Cena: Cena umowna

SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE


Praca nauczyciela związana jest z ciągłym kontaktem z uczniami, rodzicami i innymi nauczycielami.


W każdej z tych sytuacji bardzo ważnym zasobem nauczyciela jest umiejętność argumentowania własnego stanowiska i nieagresywnego stawiania granic. 


Duża świadomość siebie pozwala nauczycielowi funkcjonować pomiędzy agresją a uległością tak, aby nie atakować rodziców czy uczniów, ale także, aby im nie ulegać.


W trakcie szkolenia nauczyciele poznają teoretycznie i przećwiczą techniki asertywnej reakcji w sytuacji trudnej, a także będą mogli przyjrzeć się sobie i zobaczyć w jaki sposób mogą pracować nad zwiększeniem swojej asertywności.


 Forma úhrady: *
Toto pole nevyplňujte:


PC ČT ručí za ochranu osobních údajů v souladu s platnými právními předpisy. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete na www.pctesin.cz
BiteIT.cz © 2020